Arka Sıradakiler Dizisi Resmi Web Forumu
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

103.Bölüm Replikler

YazarMesaj
iboo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iboo

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 29

103.Bölüm Replikler Empty
MesajKonu: 103.Bölüm Replikler   103.Bölüm Replikler Icon_minitimePaz 14 Şub. 2010, 12:57

Saffet: Bu parayı verdiğine çok pişman olucaksın
Meral: Ona istediği parayı vericez
Zehra : Ben yaşadığım sürece sen olmayacaksın ibonun hayatında onu benden bu defa almana izin vermeyeceğim sibel
Gamze : Ben ortada aile felan göremiyorum
Gamze : Ben oktayı hiç unutmayacağım sanem
Derman memoya alçakk diyor
Saffet ve ali : Dermann
Ali : Ya bi durun sakin olunnn
Derman adamlara : Abi durun yapmayın gözünü sevimm
Meral : BUraaya evimin adresini bırakıyorum
Gamze : Oktayı gördümmm
Saffet : Gamze dur bekleee
Meral : Oktayı buldummm
Sedatt : Adım sedat
Saffet : Gamzeee
Memo : Sırtından vurmayı sever derman
silah patlıyor derman aa diyor meralde aaaa diye bağrıyor
Saffett : Dermannnnn
iboo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iboo

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 29

103.Bölüm Replikler Empty
MesajKonu: Geri: 103.Bölüm Replikler   103.Bölüm Replikler Icon_minitimePtsi 15 Şub. 2010, 13:58

SibeL:NoLdu artık yoLumu mu bekLemeye başLadın, ne istiyorsun ??
Zehra:AsıL sen ne istiyorsun ibodan
SibeL:Hanqi sıfatLa bu soruyu soruyorsun bana
Zehra:Tamda eski sevqiLi qibi konuşuyorsun şuanda farkında mısın
SibeL:Sende istediqini eLde edemediqi için sinir oLmuş bi kız qibi bakıyorsun yüzüme
Zehra:İstediqim senin eLLerinde deqiL sibeL
SibeL:İstediqin ibo ve duymak istiyorsan o artık serbest
Zehra:Ben bu taktikLeri yemiyorum kızım, kendine fazLa qüveniyorsun akLınca bi qörünüp bi kaynoLarak amacına uLaşacaksın onun seni unutmasına izin veRmiyeceksin peşinden koşsun istiyorsun ama bak koşmuyor işte qeçmiş oLsun sibeL
SibeL:Aa ibo onu istemeyen birinin peşinden koşmıyacak kadar onurLu bir erkektir sende ondan bişeyLer öqrenmeyi denesene zehra meseaLa seni istemeyen birinin peşinden koşarak kendinin aLçatma aRtık
Zehra:Vay vay vay bundan rahatsızsın ha
SİbeL:Ben sana deiLde sen bana qeLdiqine qöre rahatsız oLan sensin
Zehra:Sen de baL qibi farkındasın sibeL roLLer deqişiyor, o yüzden bu kadar tedirqinsin, yani senin yerime qeçeceqim için mi endişeLenip daha sık doLanmaya başLadın çocuqun etrafında
SibeL:YapabiLiyorsan onu mutLu et zehra, ibonun mutLuLuqunu isterim ama onu mutLu etmenin senin eLinden qeLmeyeceqini biLiyorum, senin eLinden sadece entrika, kötüLük,yaLan doLan ve eqosuna kurban oLmuş zavaLLı bir kızın oyunLarı qeLir iboda bunun farkında oLcak ki sana istediqini vermiyor
Zehra:Bak emin oL sen aramızdan çekiLdiqinde onun mutLu oLması için fırsat verdiqinde senin adını biLe anmıyacak e sende biraz onurLuysan uzak durursun ondan artık
SibeL:İbo senin qibi biriyLe oLcaksa ona sadece sabır diLerim senin qibi birine dayanmak ne kadar zordur tahmin edebiLiyorum
Zehra:Merak etme senin yaşattıqın acıLardan sonra benim yaşattıkLarım ona merhem qibi qeLicek zaten
SibeL:Bak biz bütün o acıLarı beraber yaşadık sevqimizin temeLi acıLarLa da oLsa verdiqimiz emekLerin üzerinde duruyor yıkmak istesekte yıkıLmıyor haLa, sende farkındasın bunun
Zehra:Bu sinsi hesapLarınLa iboyu öyLe bir baqLmışsın ki kendine zavaLLı çocuk, istesede senden koLay koLay kurtuLamıyacak beLLi
SibeL:Tekrar söyLüyorum ibo özqür kiminLe isterse onunLa oLur ama içim rahat senin qibi 2 qünLük maceraLara aşk adını koyanLara pirim vermez o yani üzqünüm seninki tek tarafLı bir eqLence
Zehra:Dur dur dur demek öyLe bak bu lkonuşmayı unutma sibeL zamanı qeLdiqinde bu sözLeri sana öyLe bir hatırLatıcam ki
SibeL:Sen onun hayatında esip qeçicek bir rüzqarsın sadece deiL sözLerin adın biLe kaLmıyacak akLımızda zehra, ne ibonun nede benim
Zehra:Görüşürüz, bakaLım dediqin qibi mi oLucak
SibeL:Görüşürüz tamam
Zehra:Ben yaşadıqım sürece sen oLmuyacaksın ibonun hayatında onu benden alMana bu defa izin vermiyecem sibeL
SibeL:2 şeyi akLından çıkarma zehra
1_İbo senin deqiL o yüzden onun senden aLmama qerek yok
2_İboyu qeri almak qibi bir niyetimde yok

103.Bölüm Replikler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 104.Bölüm Replikler
» arka sıradakiler replikler
» 91.bölüm
» 98.Bölüm
» 80.bölüm gif