Arka Sıradakiler Dizisi Resmi Web Forumu
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arka Sıradakiler Dikkat!!!//Yüksel Aytuğ'un Köşe Yazısı

2 posters
YazarMesaj
iboo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iboo

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 29

Arka Sıradakiler Dikkat!!!//Yüksel Aytuğ'un Köşe Yazısı Empty
MesajKonu: Arka Sıradakiler Dikkat!!!//Yüksel Aytuğ'un Köşe Yazısı   Arka Sıradakiler Dikkat!!!//Yüksel Aytuğ'un Köşe Yazısı Icon_minitimePaz 13 Ara. 2009, 13:20

arkadaşlar Sabah gazetesinden alıntı. Gökhan Karaduman adlı izleyici Yüksel Aytuğ'a dile getirdiği eleştiriyi Yüksel Aytuğ ağzıyla anlatıyor...Ben de bu eleştiriyi harfi harfine yazıyorum

Şair ve radyo programcısı dostum Gökhan Karaduman ''Arka Sıradakiler''dizisiyle ilgili bir eleştiri yazısı göndermiş aynen yazıyorum...
Ofisimde sabahları başka birşey bulamadığımdan 30 yaşındaki insanlara lise üniforması giydirilmiş Arka Sıradakiler dizisini izliyorum.Bugün dizide İbrahim karakterinin ölesiye sevdiği Sibel adlı genç kızın eskortluk yaptığını görüyoruz birkaç bölüm önce de bu konu işlenmişti ve yine aynı kızdı ama zorla yaptırılıyor havası vardı,oysa kız ekonomik hayatını kurtarmak adına kendi isteği ile yapıyor gösteriliyordu.Birkaç dönemdir devam eden ve izleyicilerin çoğu oynayanlar gibi 30'lu yaşlarda olmayan gerçek liselilerden oluşan bu dizide bu tema yanlış değil midir??Ekonomik sıkıntısı olan bir genç kız 'Bu yolla para kazanılabiliniyormuş,gözümü karartıp ben de mi denesen'??gibi düşünemez mi??Televizyon yazarlığının önemli kalemi,değerli büyüğüm bir dönem benim de destek verdiğim 'Sarı Kurdele'adlı bir kampanya başlatmıştı.Rica ediyorum,haydi yine başlayalım.İstanbul Anadolu Yakası'ndaki kurdele dağıtımı benden.....
CANNSU
Süper Moderatör
Süper Moderatör
CANNSU

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 6

MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler Dikkat!!!//Yüksel Aytuğ'un Köşe Yazısı   Arka Sıradakiler Dikkat!!!//Yüksel Aytuğ'un Köşe Yazısı Icon_minitimePtsi 14 Ara. 2009, 15:48

paylasim icin tsk ler
http://www.doktorfm.de
iboo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iboo

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 29

MesajKonu: Geri: Arka Sıradakiler Dikkat!!!//Yüksel Aytuğ'un Köşe Yazısı   Arka Sıradakiler Dikkat!!!//Yüksel Aytuğ'un Köşe Yazısı Icon_minitimePtsi 14 Ara. 2009, 17:20

rica ederim

Arka Sıradakiler Dikkat!!!//Yüksel Aytuğ'un Köşe Yazısı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yüksel Aytuğ Köşe Yazısı <<Engelliler ''Arka Sıraya'' Atılmasın!!!>>
» Yüksel Aytuğ'dan Yadigar (Temmuz Karikutal) ile ilgili Köşe Yazısı: "Yadigâr gerçekten engelliymiş
» Mesut Yar Köşe Yazısı
» 3 Gün Arka Sıradakiler
» arka sıradakiler ibo