Arka Sıradakiler Dizisi Resmi Web Forumu
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hıncal Uluç Arkapsikopatlar Yorumu

2 posters
YazarMesaj
iboo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iboo

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 29

Hıncal Uluç Arkapsikopatlar Yorumu Empty
MesajKonu: Hıncal Uluç Arkapsikopatlar Yorumu   Hıncal Uluç Arkapsikopatlar Yorumu Icon_minitimePaz 13 Ara. 2009, 13:19

Dizide seyircilerin hem de nasıl merak ettiği yepyeni oyuncular var ki?.
Mesela..
Sinem Öztürk.. Pelin Akil.. Gülşah Küçükyıldız.. Charlie'nin Melekleri'ne taş çıkartacak üç genç ve güzel kız.. Al dergilerine, gazetelerine kapak yap..
Olmaz.. Bizim magazinciler Eda Taşpınar'ı basarlar Allahın günü.. Sanatçı mı?. Hayır!.. Oyuncu, şarkıcı mı?.. Hayır!.. Manken mi?.. Hayır!.. Neci peki.. Süper mini giyip durmadan doğal iç çamaşırı mankenliği yapan birisi.. Başlık da hazır zaten.. "Eda frikik verdi.." Yahu asıl vermezse haber.. Bıktık, usandık.. Öğğğğ dedik.. Okur yeni şeyler görmek ister, bilen yok mu bu meslekte?..
Bu genç kızlar on Eda eder, ama gazeteleri yok.. Bizde de gazetecilik bitmiş..
Bülent Çetinaslan diye bir delikanlı var.. "Bizde jön yok"(jöne bak) diyen Hülya Avşar bir baksın bakalım, var mı yok mu?..
Ya tiplemeler..
Barış Atay Mengüllü diye bir genç.. Nasıl zor bir rolde.. Dizinin en fakir, en kötü kişisi.. Acaba öyle mi?. İçindeki isyan mı onu böyle yapıyor?.. Ve Barış, o Saffet rolünü nasıl harika oynuyor..
Fırat Çöloğlu bir başka müthiş tip.. Gerek ev, gerek okul, gerek özel yaşamı nasıl karmaşık dramlar içeriyor.. Buna rağmen okulun en neşeli tipi, İbo.. Fırat olağanüstü oynuyor..
Sevda Dalgıç.. Bu kıza ödül vermek lazım.. Gene müthiş çapraşık bir rol.. Gizlenmesi, arkadaşlık gibi sergilenmesi gereken bir aşk.. Kontrolü zor bir kıskançlık.. Gem vurulmayan öfke.. Nasıl güçlü bir tip çiziyor Sevda, Özge'de, daha ilk günde hayran oldum..
Deniz Sarıbaş, Aytaç Er, Engin Yavaş, Merve Erdoğan.. Ve ağır bir trafik kazasında yaralanıp diziye ara veren Temmuz Karikutal.. Adlarını yazamadığım, ötekiler.. Hepsi ayrı bir tip, hepsi ayrı başarılı gençler..
Ve başlarında idealist Kemal Hocayı oynayan büyük usta Bülent Emin Yarar.. Bir başka büyük usta Mehmet Ulay.. İlk defa izlediğim müthiş oyuncu Engin Yüksel..
Senaryo güzel.. Müzik güzel.. Çekimler güzel..
Gene gideceğim.. Kağıthane Lisesi'ne boş olduğum hafta sonları gene gideceğim.. Ben yakalayacağım bu gençleri, magazin basınımız ısrarla görmezden gelirse.. Ben konuşacağım.. Ben tanıtacağım..
Çünkü fazlasıyla hak ediyorlar!..
Çünkü ben binlerce TV izleyicisinin bu gençleri nasıl merak ettiğini çok iyi bilecek kadar gazeteciliği biliyorum..!
CANNSU
Süper Moderatör
Süper Moderatör
CANNSU

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 6

MesajKonu: Geri: Hıncal Uluç Arkapsikopatlar Yorumu   Hıncal Uluç Arkapsikopatlar Yorumu Icon_minitimePtsi 14 Ara. 2009, 15:48

paylasim icin tsk ler
http://www.doktorfm.de
iboo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iboo

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 29

MesajKonu: Geri: Hıncal Uluç Arkapsikopatlar Yorumu   Hıncal Uluç Arkapsikopatlar Yorumu Icon_minitimePtsi 14 Ara. 2009, 17:20

rica ederim

Hıncal Uluç Arkapsikopatlar Yorumu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hıncal Uluç