Arka Sıradakiler Dizisi Resmi Web Forumu
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları

3 posters
YazarMesaj
iboo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iboo

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 29

Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları Empty
MesajKonu: Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları   Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları Icon_minitimeCuma 09 Ekim 2009, 13:08

gamze; saffet, ne işin var burda
saffet; geçiyordum uğradım senin gibi
gamze; anlayamadım
saffet; hayat bir yol değilmi, gamze hanım, yani o yolda giderken, başkalarının hayatınada uğruyor, bazılarında misafirlik kısa sürüyor, bazılarında yerleşiyorsun, sen çabuk geçtin gittin gamze yaaa, kalsaydın biraz daha , zengin kalkışı oldu seninki.
gamze; ne diyorsun yaa iyimisin sen.
saffet; ama senin umrundamı bakleyenin vardı onadan..
nasıl mutlumusun oktayla..
gamze; saffet
saffet; istediğin buydu ne güzel işte berabersiniz mutlu olman lazım ..
gamze; evet mutluyum tamamı oldumu..
saffet; sana birşey söyleyeyimmi mutluluk bu zaten şu hayatta, SEVDİĞİNDE SENİ SEVENDE AYNI KİŞİYSE TAMAM BİTTİ. MUTLULUK BU. AMA YOK SEVDİĞİN BAŞKA SEVENİN BAŞKAYSA YANINDAKİNDE ÖZLEDİĞİN BAŞKA KİŞİYSE O ZAMAN ÇOK KÖTÜ GAMZE? ONUN ELİNİ TUTARKEN SEVDİĞİNİN ELİNİ ARARSIN.. ONUN YÜZÜNE BAKTIĞINDA SEVDİĞİNİN YÜZÜNÜ GÖRÜRSÜN, KEŞKE O OLSAYDI DERSİN .
gamze; saffet bizim ilişkimiz aylar önce bitti ..
saffet; merak ediyorum?.hiç aklına geliyormuyum, alakasız bir yerde, alakasız bir zamanda, durupta beni düşünüyormusun, yada gece başını yastığa koyduğunda safffet diye bir adam vardı diyormusun, ben senin için yokum yok, o zaman beni niye , niye seçtin gamze, oktayı kıskandırmak için mi.. ben harcanan bir adamsan bu hikayede en azından sebebini bilmeye hakkım var dimi. bir cevap bekliyorum..
gamze; çocukmuyuz saffet sana böyle olmadığını o zamanda söyledimseni kırmak istemedim hiç bir zaman..
saffet; KIRMAKMI, sen beni yıkıp geçtin beee, enkaza çevirdin hayatımı en kötüsüde ne biliyormusun, BUNA ÜZÜLMÜŞ GİBİ DAVRAMAYA ÇALIŞIYORSUN YAAA, OYSA UMRUNDA BİLE DEĞİLİM BEN..
gamze; ne duymak istiyorsun
saffet; duymak istediklerimi söyleyebilirmisin bende sensiz yapamıyorum, sen yokken hiç bir şeyin tadı yok, sen yokken yaşamak külfet, sen yokken hayat anlamsız diyebilirmisin, he, diyebilirmisin diyemezsin ama bak ben diyorum, hala seni seviyorum ben gamze? seninle olmanın bana ne yaptığını gördüm. seninleyken hayatımın nasıl değiştiğini gördüm. belki bilmeseydim belki hiç olmasaydın, beni gidişin bu kadar yıkmazdı, bende bilmediğim bir şeyin peşine düşmezdim
gamze; ben oktayı seviyorum saffet artık olmaz
saffet; aslında buraya gelirken başka sözler vardı aklımda ama hepsi uçtu giti kalbime yenildim
CANNSU
Süper Moderatör
Süper Moderatör
CANNSU

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 6

MesajKonu: Geri: Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları   Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları Icon_minitimeCuma 09 Ekim 2009, 14:21

tsk ler iboocum
http://www.doktorfm.de
iboo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iboo

MesajKonu: Geri: Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları   Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları Icon_minitimeCuma 09 Ekim 2009, 15:42

rica aederim d
ayşenur
Moderatör
Moderatör
ayşenur

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 9

MesajKonu: Geri: Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları   Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları Icon_minitimeCuma 09 Ekim 2009, 19:56

saol gamze
https://arkasiradakiler.forummotion.com
iboo
Süper Moderatör
Süper Moderatör
iboo

MesajKonu: Geri: Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları   Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları Icon_minitimeC.tesi 10 Ekim 2009, 09:14

rica ederim cnmm d

Saffet ve Gamze'nin Konuşmaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gamzenin Bagrisi
» gamzenin annesi
» gamzenin lafı
» gamzenin bacağı
» Gamzenin Hiç Mi Suçu Yok