Arka Sıradakiler Dizisi Resmi Web Forumu
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Sitemizden yararlanmak için üye olunuz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bülent Cetinaslan Röpörtaj

+5
angel_prenses
YuSuF
ayşenur
büşra-cıkk
CANNSU
9 posters
YazarMesaj
CANNSU
Süper Moderatör
Süper Moderatör
CANNSU

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 6

Bülent Cetinaslan Röpörtaj Empty
MesajKonu: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimeCuma 05 Haz. 2009, 10:27

Soru
Bize Kendinizi Anlatirmisiniz ??

Bülent Cetinaslan
Ankara doğumluyum. ikizler burcuyum. Öğrenimi’mi ankarada tamamalayıp istanbula geldim.okul döneminde profesyonel voleybol oynadım..kendi içimde sakin,duygusal,doğal,biriyim.

Soru uzun yıllar içerisinde neler yaptın.

Bülent Cetinaslan
2001 yılında damat-tween firmasının kampanyasını çektim.o zamanlar neşe erberk ajansdaydım.daha sonra ise 2002 yılında uğurkan erez model manegment ajansına geçtim.profesyonel olarak modellik yaptım.
Defileler, katalok cekimler,reklam filimleri derken 5 yıl gecti.bu arada ekol drama sanat okulundan oyunculuk dersleri almaya başladım.hocamız üstat sayın ayla algandı.
Daha sonra kendimi geliştirmek icin tiyatro dünyasının duayeni sayın Yıldız KENTER hn.dan tiyatro eğitimi aldım.Bu eğitimlere bir yenisini daha ekledim ve sayın can gürzaptan diksiyon dersleri aldım.kendimi birden dizi sektöründe buluverdim.ilk başrol deneyimim atv’de gecen sene yayınlanan DUVAR dizisi oldu.bu benim ilk başrol deneyimimdi.ve bu ekipten cok şeyler öğrenmiştim.
fox tv de proje aşamasında olan ARKA SIRADAKİLER dizisinin kastına çağrıldım.yönetmen hamdi alkan,yapımcıda Birol güvendi. senaryoyu okudukduktan sonra bu karakterin bana uygun olduğunu düşünüp karar verdim. bu projei kabul ettim.şu ana kadar dizi ve ekip süper raitnglerimizde cok iyi herşey yolunda gidiyor.

Soru
Diziye başladığın ilk zamanla şimdiki zaman arasında farklar varmı.kendini izlediğin zaman nekadar kötüymüşüm
dediğin oluyormu.

Bülent Cetinaslan:
Olmazmı.tabiki oluyor.ben kendimle barışığım neticede eleştiri olucakki hataları görebilelim ve ona göre önlemler alalım.ilk başladığımda kendimi izlediğimde cok şaşırmıştım.bu kim diye kendime sordum.tabi eğitimle ve setlerdeki deneyimle şimdiki halim,ilk başladığım zamanlardaki halim arasında dağlar kadar fark var.bunu kendimden ziyade hocalarımda söylüyorlar ve buda beni sevindiriyor.çalışmaya devam.

Soru
Bülent yolda yürürken aldığın tepkilerden rahatsız oluyorsunmu.

Bülent Cetinaslan
rahatsız olduğum bir ortam şu anakadar cıkmadı.izleyenler beni reis olarak benimsediklerinden bana resi diye sesleniyorlar.bende dönüp bakıyorum konuşuyoruz.sarılmak öpmek isteyenler,resim cektirmek isteyenler oluyor.bana dizide diyer karakterler için telkinde bulunuyorlar.bunlar cok hoş ve güzel duygular.ben cok memnunum halimden hem kim istemezki.tabi herşey tadında yapılırsa dahada güzel olur.

Soru
Bülent.set dışında neler yapıyorsun.bir gününü bize özetleyebilirmisin.

Bülent Cetinaslan:

Kahvaltımı yaparken müzik dinlerim..öğleden sonra işlerim varsa onları halediyorum.arkadaşlarımla buluşuyorum. evde olduğum zamanlarda kitap okurum.ve blues dinlerim.ve yoga yaparım.günüm böyle gecer.arkadaşlarımla beraber sohbet eedip,film izlemek hoşuma gider.

Soru
bülent son zamanlarda dünyada global anlamada küresel ısınma ile dünyanın ekolojik dengesi bozuldu sen de bir birey olaraktan bu küresel felakete dur demek icin birşeyler yapıyorsunmu.

Bülent Cetinaslan:

bu dünya bizim neden cevremizi korumayalımki. Cevreye duyarlı bireyim.cevremdeki insanları her zamaan uyarmışımdır.vapurda sigara içip izmaritini denize atan insanlar var ben bu durumdan nefret ediyor ve uyarıyorum.küresel ısınma için aldığım önlemler ise elektirik,su tasarufu ve cevre temizliğine özen göstermeye çalışıyorum.

Soru
Bülent Hobilerin nelerdir.?en sevdiklerini bize sıralarmısın.

Bülent Cetinaslan:
doğayı inçelemeyi çok seviyorum. Spor ve joging yapıyorum.resim cizmek ve birşeyler yazmak ve kitap okumak hoşuma gidiyor.en sevdiğim yazarlar ;Gonçorov oblomov ve herman hense’dir.
Müzik ise; bules’un her çeşiti ve rock.
En cok dinlediklerim;john lee hooker,tracy capman,key star,mama cass.pegg lee,pink floyd,tina turner.
En sevdiğm film ise; siyam balığı.
favori filimlerim ise;capote,kelebek,kusursuz,blow up,kayıp otoban,moulin reouge,topgun,the doors,wild at heart
En sevdiğim renkler ise;kırmızı ve mavidir.

Soru

bülent ilerisi icin yeni hazırda bekleyen projeler varmı ve hedeflerin nelerdir..

Bülent Cetinaslan:

Yaza bir sinema filmi projemiz var onu değerlendirmek istiyorum.
Yaşadığım sürece birşeyler öğrenmek için cabalıyacağım.[b]
http://www.doktorfm.de
büşra-cıkk
Süper Üye
Süper Üye
büşra-cıkk

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 40

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimeCuma 05 Haz. 2009, 16:06

sool canım
https://arkasiradakiler.forummotion.com
ayşenur
Moderatör
Moderatör
ayşenur

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 9

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimeCuma 05 Haz. 2009, 20:17

saol cansu
https://arkasiradakiler.forummotion.com
YuSuF
Süper Üye
Süper Üye
YuSuF

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 23

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimeCuma 05 Haz. 2009, 21:27

Teşekkürler CANNSU
https://arkasiradakiler.forummotion.com/
angel_prenses
Süper Üye
Süper Üye

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 10

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimePaz 07 Haz. 2009, 18:45

saol cannsu
tülin
Süper Üye
Süper Üye
tülin

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimeÇarş. 10 Haz. 2009, 13:49

paylaşım için saol
Puritan

Puritan

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 4

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimeÇarş. 24 Haz. 2009, 09:08

Teşşekkürler Paylaşım için
CANNSU
Süper Moderatör
Süper Moderatör
CANNSU

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimePerş. 25 Haz. 2009, 22:39

birsey degil
feride
Süper Üye
Süper Üye
feride

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 20

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimePaz 28 Haz. 2009, 16:21

saol cansu
CANNSU
Süper Moderatör
Süper Moderatör
CANNSU

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimePtsi 20 Tem. 2009, 18:56

birsey degil
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimeCuma 21 Ağus. 2009, 17:49

paylasim icin tsk
CANNSU
Süper Moderatör
Süper Moderatör
CANNSU

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimePerş. 27 Ağus. 2009, 15:31

birsey degil
hasret

hasret

Bugünkü Ruh Haliniz ? : 4

MesajKonu: Geri: Bülent Cetinaslan Röpörtaj   Bülent Cetinaslan Röpörtaj Icon_minitimePtsi 22 Mart 2010, 09:49

payaşım için teşekkur ederim. a

Bülent Cetinaslan Röpörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bülent Çetinaslan
» Bülent Çetinaslan gecelerde
» Bülent Çetinaslan Röpörtajı =)=)
» Bülent Çetinaslan*
» bülent çetinaslan